Nasz zespół

heroNasz zespół to również nasze WARTOŚCI, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Pracownicy Wind Service

Stawiamy na ludzi z pasją, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i rozwijać się razem z nami. Efektywne i kompleksowe zarządzanie parkami wiatrowymi o łącznej mocy zainstalowanej 328MW wymaga od nas zaangażowania i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Zachodząca obecnie w Europie transformacja energetyczna oraz związany z nią rozwój OZE pozwala na nieustanne zdobywanie wiedzy i doświadczenia na dynamicznie zmieniających się rynkach obrotu energią. Niemały wpływ na to ma postęp technologiczny w zakresie wytwarzania, przesyłania i magazynowania energii. Chcemy aktywnie uczestniczyć w tych procesach. 

Centrala Wind Service - Warszawa

Siedziba główna Wind Service w Warszawie to administracyjne centrum zarządzania parkami wiatrowymi. Znajdują się tu działy:
- administracyjny
- finansowy
- sprzedaży energii
- „Żyj z energią”

Zarząd Spółki:
Jarosław Bańka – Prezes Zarządu
Alexander George - Wiceprezes Zarządu

Centrum Serwisowe Sińczyca

Centrum Serwisowe w Sińczycy tworzy zespół ponad 20 specjalistów dbających o utrzymanie ponad 100 turbin wiatrowych General Electric zlokalizowanych na terenie gmin Darłowo, Malechowo i Ustka.

Centrum Serwisowe Tymień

Zespół specjalistów z Centrum Serwisowego w Tymieniu odpowiedzialny jest za wykonywanie szerokiego zakresu prac serwisowych na ponad 30 turbinach Vestas zlokalizowanych na terenie gmin Będzino, Darłowo i Ustronie Morskie.

NASZE WARTOŚCI

  • Gramy zespołowo

  • Szacunek przede wszystkim

  • Widzimy ludzi

  • Zawsze o krok do przodu

  • Gramy w zielone