Dbamy o nasz zespół

hero

Praca w Wind Service to nie tylko ciekawe zadania i wyzwania. To możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Stawiamy na profesjonalne szkolenia i rozwój naszych pracowników, zapewniamy przyjazne warunki pracy, gdzie liczy się gra zespołowa. 

 

Benefity w Wind Service

 • Projekt Vivaldi

  autorski projekt, w którym pracownicy mają szeroki wybór benefitów pozapłacowych

 • Pakiety Medyczne

  opieka zdrowotna, z której pracownicy mogą skorzystać we wszystkich placówkach współpracujących z Allianz

 • Owocowe poniedziałki

  świeże owoce dostarczane w każdy poniedziałek dla pracowników biurowych

 • Posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym

  niezbędne kalorie jakie zapewniamy wszystkim pracownikom centrów serwisowych w postaci pełnowartościowego posiłku

Emergency Drill

Co dwa lata nasi pracownicy biorą udział w próbnym alarmie pożarowym. We współpracy z lokalną jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej trenujemy ewakuację z turbiny wiatrowej na wypadek pożaru lub innych nieoczekiwanych zdarzeń.

Profesjonalne szkolenia wysokościowe

Specjaliści ds. serwisu turbin wiatrowych regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu pracy na wysokości. Przy użyciu sprzętu ewakuacyjnego znajdującego się w gondoli, mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności w zakresie samodzielnej ewakuacji z turbiny, jak również trenują w jaki sposób ewakuować osobę nieprzytomną.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Nasi wszyscy pracownicy uczestniczą w kursach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uczą się jak prawidłowo korzystać z defibrylatora, który jest na wyposażeniu zarówno biura, jak i jednostek terenowych.