Kariera

hero

Dołącz do naszego Zespołu!

Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, uprzejmą, otwartą i zaangażowaną, nastawioną na zdobywanie doświadczeń zawodowych, która odznacza się wysoką kulturą osobistą oraz potrafi zachować dyskrecję to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

ASYSTENTKA/ ASYSTENT BIURA

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów, ul. Gotarda 9

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Organizacja i prowadzenie biura Spółki,
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu Spółki,
  • Planowanie i organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych, w tym rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, biletów kolejowych itp.,
  • Rozliczanie delegacji służbowych,
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów (korespondencja, umowy, oferty, faktury, itp.) oraz wprowadzanie dokumentów do obiegu elektronicznego i ich archiwizacja,
  • Sporządzanie pism, raportów, prezentacji, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów korporacyjnych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Bieżące prace administracyjne

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Studentki / Studenci studiów zaocznych kierunków energetyka, odnawialne źródła energii, ochrona środowiska,
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), oraz obsługa urządzeń biurowych,
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Dyskrecja i takt,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Operatywność,
  • Inicjatywa,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Jakie korzyści oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii,
  • Możliwość elastycznych godzin pracy,
  • Możliwość wykupienia karty Multisport i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Program kafeteryjny,
  • Owocowe poniedziałki

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”